Дитячий сценарий до дня народження

дитячий день народження вдома новий сценарійДорослі і діти люблять ходити в цирк. Іноді хочеться не тільки подивитися це зачаровує уявлення, але й взяти участь у ньому.

Втілити таку ідею в життя можна на найближчий день народження вашої дитини: проведіть справжнє «Циркове шоу», де діти стануть не лише глядачами, а й учасниками.

Декорації та реквізит: що необхідно?

Якщо ви хочете влаштувати справжнє шоу, то для цього потрібні відповідна обстановка і реквізит, який слід підготувати заздалегідь.

реквізит

  1. запрошення для гостей можна зробити за допомогою графічних онлайн-редакторів. У спеціальній програмі можна створити барвисте запрошення: використовуйте фотографії своєї дитини і циркові картинки, напишіть текст (коли і де відбудеться представлення).

    Політ фантазії обмежений тільки тим, що вийшла картинка повинна бути схожа на квиток. Для цього в створюваному колажі залиште з дитячий сценарий до дня народження одного боку незаповнений простір і впишіть туди слово «Контроль», яке буде служити відривний частиною.

  2. Для конкурсів знадобляться перуки, носи клоунів, маски тварин, кульки, які можна купити в магазинах для свят.
  3. Костюми для двох провідних - Фокусника і клоуна.
  4. Ігрові гроші (Або жетони) для покупки солодощів в буфеті.
  5. Трубки для номера «Жонглери». Зробити їх можна з яскравого новорічного дощику: нарізати купками довжиною 20-30 см і біля основи перемотати смужкою з картону, а зверху закріпити скотчем.

декорації

Квиткова каса

саморобна квиткова касаБіля входу гості повинні віддати свій запрошення в касу.

Якщо місце в квартирі дозволяє, то можна встановити коробку від холодильника. Обклейте її будь-якими підручними засобами (ватмани, аркуші паперу, старі газети або журнали), а зверху зробіть напис «Каса».

Якщо у вас в передпокої місця мало, то досить, щоб хто-небудь з дорослих зустрічав гостей (обов`язково в костюмі) і відривав від їх квитків контрольну частину.

цирковий намет

У тій кімнаті, де буде проходити основне уявлення, влаштуйте справжній цирковий намет. Для цього зробіть купол: до люстри прикріпіть гроно різнокольорових кульок і довгі смужки кольорової тканини (кінцівку слід зміцнити в інших краях стелі). За півколу розставляють стільці для гостей.

буфет

Дітям буде цікаво, якщо під час антракту на них чекатиме справжній буфет. Для цього на кухні встановлюють своєрідну торгову точку. Це може бути звичайний стіл (як варіант, прасувальна дошка), накритий яскравою скатертиною.

Один з дорослих може продавати за ігрові гроші (які діти будуть отримувати за конкурси) льодяники на паличці, цукерки, газовану воду і так далі.

Крім цього, на стінах можна прикріпити барвисті циркові плакати, гірлянди з різнокольорових прапорців.

Не можна забувати, що дитячий день народження на увазі наявність особливого меню. У наступному відео вашій увазі пропонується майстер-клас з приготування: млинцевого торта, фруктового салату і лимонаду.

сценарій свята

Після того як гості розсілися по своїх місцях, до циркового намету входить провідний - фокусник.

фокусник: Вітаю в нашому цирку! Сьогодні вас чекає незвичайне уявлення. «Але що ж в ньому такого незвичайного?» - Подумаєте ви.

А то, що у нас ви будете не тільки глядачами, а й артистами! І перед тим, як почати уявлення, давайте познайомимося один з одним.

Коли я вас оголошу: «У неймовірному цирковому шоу сьогодні виступають...», все голосно прокричать свої імена. Зрозуміло? Тоді приступимо: «У неймовірному цирковому шоу сьогодні виступають (Діти кричать свої імена). Будемо знайомі!".

У цей момент повинна грати якась музика: краще заздалегідь зробити нарізки відомих циркових мелодій.

що подарувати на рік хлопчиковіЩо краще за все подарувати на рік хлопчикові - Дамо кілька порад.

В цій статті вас чекає сценарій дня народження дівчинки, якій виповнюється 10 років.

фокусник: Тепер ми один одного знаємо і можемо починати уявлення. За кожен номер ви будете отримувати жетони, які потім зможете обміняти на солодощі в буфеті.

Ось тільки нам не вистачає одного артиста - самого смішного учасника будь-якого цирку. Здогадалися, хто це? Звичайно ж, клоун!

Зараз ми дружно його позовом, а ім`я його - Кнопа. Чи готові? Три-чотири: «К-Н-О-П-А».

клоун Кнопа на день народженняЗаходить клоун Кнопа.

Кнопа: Привіт, дітвора! Бачу, в нашому цирку поповнення з молодих артистів. Це здорово, але ж я вже давним-давно тут працюю і знаю всіх, хто у нас буває.

А ви знаєте, хто зазвичай виступає в цирку? Тоді називайте, а я перевірю (Діти перераховують).

Які молодці! Але ж ви й не здогадуєтеся, що раніше цирк був тільки кінним, тому можна було побачити тільки кінські скачки. А я так люблю дивитися, як конячки гарцюють.

фокусник: Ну не сумуй, Кнопа. Наші юні таланти все вміють! Хлопці, давайте влаштуємо справжнє кінне подання.

Конкурс «Вершники»

Всім бажаючим видається «кінь»: його можна зробити з палиці, а зверху приклеїти голову тварини. Вмикається музика, і учасники скачуть по колу на своїх кониках. Фокусник стає в центр і кидає м`ячик дітям.

Якщо наїзник втратив свого «коня» або м`яч, то він залишає арену. Гра триває, поки не залишиться один конкурсант. В якості призу видаються жетони.

Потрібно уважно стежити за цим: до кінця вистави у всіх учасників має бути хоча б по кілька жетонів, щоб не було ніяких образ.

Тому, наприклад, переможцю видається 3 жетона, а іншим учасникам - по одному.

Кнопа: Ось же розумничка: порадували старого клоуна! Зараз в цирку яких тільки тварин не зустрінеш: і тигри, і ведмеді, і папуги.

фокусник: Раз вже ми заговорили про тварин, то давайте зробимо номер дресирувальника і його підопічних.

діти плещуть у долоніАле перед цим ми повчимося аплодувати, адже саме так глядачі дякують артистів за виступ.

Як ви будете плескати, якщо уявлення сподобається? (Діти ляскають) А якщо сильно сподобається? (Діти аплодують) Чудово, вийшли справжні овації! Тепер можна приступити до підготовки номерів.

Номер «Дрессировщики»

Як дресирувальника виступає іменинник, але якщо дітей багато, то можна поділити дітей на кілька груп і вибрати в кожній одного на цю роль.

Тваринам видаються маски, дресирувальника - батіг (можна зробити з білизняний мотузки). Під веселу музику діти повинні придумати невеликий номер, а провідні їм підказують.

В якості реквізиту можна видати невеликі стільці. Якщо вийшло кілька команд, то тоді обирається переможець серед них.

Кнопа: Ви, напевно, думаєте, що найголовніше виступ в цирку - це моє, тобто клоуна. Але насправді це не так.

Саме довгоочікуване і улюблене глядачами уявлення - це смертельний номер. А чи є серед вас сміливець, який зможе його показати?

Ведучий вибирає одну людину.

Номер «Смертельний»

конкурс обійти кегля з зав`язаними очимаУчаснику дають піднос і ставлять на нього вазу з фруктами, тільки не дуже важку.

Він повинен донести їх до столу, не перекинути і не розбити. При цьому на його шляху ставлять «перешкоди» (кеглі або пляшки), які він повинен обійти.

Після того як сміливець запам`ятає, де вони стоять, йому зав`язують очі. Найсмішніше те, що після цього всі перешкоди потихеньку прибирають, і глядачі спостерігають, як учасник буде долати неіснуючі перешкоди.

Кнопа: Ну ти нас перелякав! Всі хлопці он на підлогу потрапляли дитячий від страху. Тому тепер я повинен вас розсмішити, а ви мені в цьому допоможете.

Кнопа роздає всім смішні носи, свистілки, краватки і перуки, і включається весела музика, під яку діти «бісяться і дуріють» разом з клоуном. Можна влаштувати невелику фотосесію: діти в костюмах кривляються на камеру.

фокусник: А зараз ми запросимо на сцену артистів незвичайного жанру: вони за допомогою міміки і жестів можуть показати все що завгодно. Вони продемонструють, а ми будемо вгадувати.

Конкурс «Крокодил»

Вибираються три учасники, які будуть по черзі показувати слова або фрази, які їм скаже ведучий. Решта глядачі повинні вгадати, що вони зображують.

Потім глядачів і учасників можна поміняти місцями. По суті, в цьому конкурсі ніхто не виграє, але проходить він дуже весело.

Кнопа: Я думаю, ви всі гідні аплодисментів. Але ось дивився я за вами з-за лаштунків і зрозумів, що ви зовсім не знаєте, як повинні поводитися глядачі. Може, я вас навчу?

  1. На уявлення можна приходити, коли заманеться. А коли інші глядачі вже зайняли свої місця, то сміливо йдіть на своє, наступаючи всім на ноги.
  2. Якщо тобі подобається номер, топай і кричи прямо під час вистави.
  3. Якщо попереду тебе сидить дівчинка, і через її голови ти нічого не бачиш, то смикни її сильніше за косичку, щоб вона нагнулася.

правила поведінки - дитячий день народженняфокусник: Хлопці, по-моєму, Кнопа зовсім не знає правил поведінки в залі для глядачів. Може, краще ви його навчіть?

Діти розповідають, у чому Кнопа помиляється.

фокусник: Ну ось, розібралися. А тепер настала пора показати пару гімнастичних трюків, адже глядачі дуже люблять гімнастів.

Номер «Акробати»

Тут краще задіяти всіх дітей. Під музику вони по черзі перекидаються, встають на місток, перестрибують один через одного.

А в кінці можна разом з дорослими або провідними спорудити піраміду з тел: все залежить тільки від віку дітей.

Кнопа: Які талановиті наші юні циркачі! А чи зможете ви стати справжніми жонглерами? Я вам буду показувати, а ви повторюйте.

Номер «Жонглери»

Роздають дітям трубки. Вмикається музика, і Кнопа показує руху, які учасники повинні повторювати.

фокусник: А про кого ми з вами забули? Про оркестрі, який грає музику для нашого виступу. Нехай вони трохи відпочинуть, а ми займемо їх місце.

Номер «Оркестр»

Учасникам видаються інструменти - це можуть бути іграшкові барабани, дудочки, маракаси і все що завгодно.

Якщо всього цього немає, то можна дати дітям будь-які голосно звучать предмети (наприклад, каструлі і ложки). Вмикається музика, і всі грають на своєму інструменті.

закінчення дитячого святафокусник: Дуже шкода нам розлучатися з такими чудовими артистами, але нічого не поробиш - уявлення добігає кінця. Будемо вас чекати в наступному році!

Кнопа: Тільки не забудьте витратити виграні жетони в нашому буфеті: там приготовлено багато всякої смакоти для вас! А після солодкого бенкету повертайтеся на нашу циркову арену, де ми влаштуємо справжню дискотеку.

Діти відправляються в буфет.

Якщо ви влаштуєте таке свято для своєї дитини, то він обов`язково йому зрадіє, а його друзі захочуть прийти до вас додому і в наступному році.


Источник: http://ukrloves.ru/pro-vse/33218-domashnij-scenarij-ditjachogo-dnja-narodzhennja.htmlРекомендуем посмотреть ещё:


Закрыть ... [X]

Сценарій дитячого дня народження 3-6 років. FUNFAN Все для свята Рыбки для пилинга ног как называются

Дитячий сценарий до дня народження Сценарій дитячого дня народження. Обсуждение на LiveInternet
Дитячий сценарий до дня народження Сценарий детского дня рождения самый важный праздник
Дитячий сценарий до дня народження Сценарій дитячого дня народження, проведеного вдома
Дитячий сценарий до дня народження Сценарій свята «День народження дитячого садка»
Дитячий сценарий до дня народження До дня народження. 36 найгостріших висловлювань
Дитячий сценарий до дня народження Сценарії для дитячого дня народження - Форум
Дитячий сценарий до дня народження Сценарій до Дня Народження дитячого садка
Дитячий сценарий до дня народження Сценарій першого дня народження дитини
Дитячий сценарий до дня народження Сценарій дня народження для дітей Дім
Сценарій дитячого дня народження Вопросы. Нейрохирургический центр им Зубная боль - ародные средства от зубной боли Ищу поставщика поиск объявлений во всех категориях КОНКУРСЫ ДЛЯ ПЕДАГОГОЕТЕЙ - Всем учителям Как сделать волосы гладкими, прямыми и блестящими в домашних условиях Конкурс модельеров (Fashion Designer Contest) - Игры. ua Лечение рака кожи. Признаки, разновидности и симптомы Модные свадебные прически фото новинок